سایت در حال بروزرسانی میباشد لطفا برای استعلام موجودی کالا با شماره تلفن های 66736545 و 66732490 تماس حاصل فرمایید.

درباره ولت

سال ۹۷ تصمیم گرفتیم تجربه‌های خودمون در بازار الکتریک و الکترونیک را در قالب استارت آپ ولت پیاده کنیم. بازار ایران این روزها بیشتر از همیشه به صداقت و حرکت برمبنای اصول تجارت نیاز دارد.از ابتدای این راه می‌دانستیم که برای حذف دلال‌ها، واسطه‌ها و ایجاد بازاری شفاف چه مسیر سختی پیشرو داریم اما به خاطر علاقه‌ای که به این کار داشتیم با کمک تیم جوان و متخصص ولت تلاش کردیم.ما می‌خواهیم تا در فضایی بدون واسطه،کاملن متعهد و پاسخگو هم در قبال مشتری و هم در قبال تولید کننده،با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت به ارائه خدمات بپردازیم. اصلی‌ترین انگیزه ما، اینه که به مکانی تبدیل بشیم که هم مشتری و هم فروشندگان با اعتماد کامل و بدون هیچ دغدغه‌ای در آن مشارکت کنند.در طول سال‌های فعالیتمون در بازار الکتریک و الکترونیک همیشه از بی قاعده بودن و عدم شفافیت این بازار شکایت داشتیم تا بالاخره با مهیا شدن این فضا، تصمیم گرفتیم که سهمی در اصلاح این سیستم و ایجاد محیطی مناسب برای خریداران و فروشندگان داشته باشیم.

ولت؛ همراه همیشگی خریدار و فروشنده

volt.ir-image-Producer
volt.ir-image-Seller
  • از سال ۹۰ و با فرهنگ سازی در جهت استفاده از روشنایی های نوین وارد تولید در این حوزه شدیم.
  • در اواسط دهه ۸۰ بود که با شناخته شدن نام ولت و پیشرفت کسب و کارها در جهت نیاز بازار اقدام به تولید دوربین مداربسته کردیم.
  • اوایل دهه ۷۰ بود که همزمان با رشد صنعت و تولید، ولت با هدف تامین قطعات مورد نیاز تولید کنندگان وارد بازار الکتریک شد.
volt.ir-image-Seller-2

 ماموریت ما ساخت فروشگاهی است که به آن عشق بورزید

 

 

هدف ما پرکردن جای خالی محیطی شفاف و قابل اطمینان برای خرید محصولات الکتریک و الکترونیک در فضای آنلاین است.
حذف واسطه‌ها و مبارزه با سیستم دلالی که باعث بالا رفتن کاذب قیمت و عدم اعتماد مشتری می‌شود، دغدغه همیشگی و بالاترین هدف ولت است که با ایجاد بستر ارتباط مشتریان و تولیدکنندگان و کمک شما برای رسیدن به آن تلاش می‌کنیم.

volt.ir-image8

  ولت مسیر اصلی خرید از بازار الکترونیک

 

 

ما با تیم حرفه‌ای و تلاش زیاد در دنیای مجازی به دنبال جایگزینی فروشگاهی قابل اعتماد با بازار سنتی قطعات الکترونیک و الکتریک هستیم.
ایجاد محیطی برای مشتریان که با اعتماد کامل از کیفیت، قیمت و شفافیت ما اقدام به خرید کنند بزرگترین خواسته ماست.تلاش می‌کنیم به محیطی ایده‌آل تبدیل شویم که تولیدکنندگان و فروشندگان به راحتی و به دور از معایب بازار سنتی محصولات خود را به فروش برسانند. 

مقالات آموزشی و تخصصی فروشگاه اینترنتی ولت

کسب و کار اینترنتی را به فضایی بهتر و تخصصی تبدیل می‌کنیم

مشتری مداری

در بازار سنتی به مشتری فقط به چشم خریدار یک محصول نگاه می‌شود در حالی که مشتری فراتر از یک خریدار صرف است، به همین دلیل خرید از بازار و فروشندگان نامعتبر همیشه مشکلات و دردسر زیادی برای شما ایجاد می‌کند. بالاترین ارزش در مجموعه ولت مشتری است، اینکه مشتری در هر مرحله‌ای از خرید و استفاده از محصول ما را در کنار خود احساس کند.

شفافیت

تمام مجموعه ولت اعتقاد دارند که صداقت در کار و شفافیت با مشتری از اصول موفقیت است.
نگاه ما در ولت روابط پایدار با مشتری می‌باشد، به همین دلیل تخصص و توان خود را به کار بسته‌ایم تا مشتریان ما با شناخت کامل و آگاهانه دست به انتخاب بزنند. راهنمایی در انتخاب بهترین محصول و رضایت مشتری از خرید، چیزی است که خوشحالمان می‌کند.

حمایت از تولیدکنندگان

ما برای فروشندگان و تولیدکنندگان معتبر هم فضایی ایده‌آل ساخته‌ایم، شما می‌توانید بدون هیچ هزینه‌ای در یک چهارچوب مشخصطبق قوانین سازمان حمایت با حمایت کامل تیم ولت، محصول خود را به درستی به مشتریان معرفی کنید، از بازخورد آن‌ها برای پیشرفت کار خود استفاده کنید و به فروش بیشتر برسید.

همکاران تجاری معتبر

بازار امروز پر از برند‌های مختلف با کیفیت‌های گوناگون، جنس‌های تقلبی و دلال‌ها می‌باشد، همین امر باعث سردرگمی و عدم اطمینان مشتریان شده است. اینکه آیا محصول خریداری شده از کیفیت خوبی برخوردار است و در صورت بروز مشکل به کجا باید مراجعه کرد؟!
فروشگاه ولت متعهد است که فقط با همکاران تجاری معتبر و قابل اعتماد کار کند و علاوه بر تست تخصصی عملکرد و کیفیت محصولات قبل از ارسال، در تمامی مراحل پشتیبانی را به طور ۱۰۰% انجام دهد.

ولت با شما معنا پیدا می‌کند به ما بپیوندید

صاحب امتیاز امیر آزرم پور

انتخاب دسته محصولات